Uroczyste zakończenie roku dla absolwentów Juniwersytetu (warsztaty II semestr)

Informujemy, że uroczyste zakończenie roku dla absolwentów (warsztaty II semestr) Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego odbędzie się 28 stycznia 2012 r. o godz. 13 w auli Podkarpackiej Szkoły Wyższej im. bł. ks. Wł. Findysza ul. Na Kotlinę 8 (aula A3 - I piętro).

Będą to jednocześnie ostatnie zajęcia dla tych dzieci (warsztaty II semestr), podczas których wręczone zostaną pamiątkowe dyplomy i upominki.

Serdecznie zapraszamy !!!

Ważne informacje o najbliższych zajęciach

Informacja dla studentów Juniwersytetu (warsztaty)

Warsztaty dla dzieci kontynuujących zajęcia odbędą się 14 stycznia 2012 r. (sobota) o godz. 13.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle, ul. Jana Pawła II 8A. Tematem zajęć warsztatowych będą: „Pasje małe i duże. Spotkanie z człowiekiem w mundurze”.

KSIĄŻKOWE INNOWACJE

Książkowe innowacje na „Przystanku – Biblioteka Juniwersytecka”
w MBP w Jaśle

W sobotę 17 grudnia 2011 r. ostatnia grupa studentów Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego odwiedziła „Przystanek – Biblioteka Juniwersytecka” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle. Celem całego cyklu zajęć prowadzonych przez MBP w Jaśle dla Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego była prezentacja innowacji związanych z książką i czytelnictwem, oraz popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci. Służyły temu nowatorskie formy pracy i zabawy z książkami.

Czytaj więcej...

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZAJĘĆ NA JUNIWERSYTECIE

Zgodnie z harmonogramem wykładów i warsztatów najbliższe zajęcia dla dzieci kontynuujących naukę w ramach Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego  odbędą się 3 grudnia 2011 r.

Czytaj więcej...