Jasielski Uniwersytet Dziecięcy – ośma edycja

120 dzieci w wieku od 5 do 10 lat, podzielonych na 8 grup, będzie w bieżącym roku akademickim (2017/2018) uczęszczać na Jasielski Uniwersytet Dziecięcy. Przyjęcie najmłodszych jaślan do społeczności żaków odbyło się w sobotę, 21 października br. w Jasielskim Domu Kultury.

 

 

Czytaj więcej...

Podział na grupy Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego rok akademicki 2017/2018

 

 

Grupa 1 (5.latki)

1.

Cupek Adam

2.

Czeluśniak Albert

3.

Czeluśniak Filip

4.

Czyżowicz Maja

5.

Dębiak Szymon

6.

Gozdecka Zuzanna

7.

Janowiec Julia

8.

Kardaś Natalia

9.

Kosiba Miłosz

10.

Marczyńska Ava

11.

Mastej Milena

12.

Matyjasz Natalia

Grupa 2 (5.latki)

1.

Pniak Maria

2.

Reczek Barbara

3.

Rzońca Michał

4.

Seredyński Franciszek

5.

Sikorski Kacper

6.

Szafarz Konrad

7.

Sztaba Szymon

8.

Szymański Patryk

9.

Tarnowska Milena

10.

Tęcza Dawid

11.

Wietecha Wiktor

12.

Żarnowski Filip

Grupa 3 (6.latki)

1.

Adamska Anna

2.

Aiszyk Aleksander

3.

Długosz Paweł

4.

Dusza Emilia

5.

Forystek Kornelia

6.

Gorczyca Jakub

7.

Gotfryd Karol

8.

Grabek Filip

9.

Jamer Marcelina

10.

Janas Marcel

11.

Juszczyk Zuzanna

12.

Kalita Antonina

13.

Kilar Maja

14.

Konieczny Emilia

15.

Kozicki Marcel

16.

Leonkiewicz Sebastian

17.

Majewska Zofia

18.

Majewski Miłosz

Grupa 4 (6.latki)

1.

Mazowiecki Kuba

2.

Młocek Maria

3.

Nigborowicz Szymon

4.

Opałka Karolina

5.

Przystasz Amadeusz

6.

Ryznar Tobiasz

7.

Szafarz Anna

8.

Szumlański Jakub

9.

Tomczyk Lena

10.

Trelka Aleksandra

11.

Trelka Marcel

12.

Ulaszek Wiktoria

13.

Wielgosz Weronika

14.

Witkoś Kacper

15.

Wojcieszek Zuzanna

16.

Woźniak Aleksandra

17.

Zajdek Dominik

Grupa 5 (7latki)

1.

Chmiel Maksymilian

2.

Głogowska Natasza

3.

Jakubowska Nikola

4.

Janas Maciej

5.

Jęczała Oktawian

6.

Mazan Anna

7.

Michalski Ignacy

8.

Miśkiewicz Bartosz

9.

Nicoś Eryk

10.

Polak Alan

11.

Stefanik Maciej

12.

Szafarz Maja

13.

Wolanin Emilia

Grupa 6 (8.latki)

1.

Binkowicz Eryk

2.

Cupek Antoni

3.

Dobrowolska Jagoda

4.

Drążewska Daria

5.

Drążewski Karol

6.

Dusza Wiktoria

7.

Gorczyca Martyna

8.

Gozdecka Nina

9.

Hap Karol

10.

Kordyś Nina

11.

Kordyś Olga

12.

Kuznecka Aleksandra

13.

Leśniak Wiktor

14.

Lubojemska Julia

15.

Majewska Lena

Grupa 7 (8.latki)

1.

Mastej Kamila

2.

Matyjasz Karolina

3.

Nachman Kacper

4.

Pieszczoch Szymon

5.

Polak Patryk

6.

Rafa Natalia

7.

Rzońca Kuba

8.

Sokół Natalia

9.

Stefanik Zuzanna

10.

Szajna Oliwia

11.

Telma Mateusz

12.

Wójtowicz Maja

13.

Wróbel Tomasz

14.

Wyżkiewicz Michał

Grupa 8 (9. i 10.latki)

1.

Adamski Jakub

2.

Bródka Julia

3.

Chmiel Gloria

4.

Cupek Julia

5.

Grasela Anna

6.

Hałucha Filip

7.

Otrząsek Wojciech

8.

Sarna Marlena

9.

Stasiowski Przemysław

10.

Trzeciak Julia

11.

Witalis Milena

12.

Żychowski Olivier

13.

Burnatowski Jakub

14.

Hap Olga

15.

Krupa Kacper

16.

Nachman Patryk

17.

Rafa Natasha

18.

Wojtunik Patrycja

19.

Wojtunik Weronika