AKTUALNOŚCI

Inauguracja roku akademickiego

Zapraszamy wszystkie grupy na uroczystą inaugurację roku akademickiego, która odbędzie 6 października o godz. 10.00 w sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury. Po inauguracji, w imieniu Jasielskiego Domu Kultury i Miasta Jasła, zapraszamy wszystkich młodych adeptów wiedzy do udziału w VI edycji Festiwalu Nauki, który będzie miał miejsce w JDK w godzinach 10:00-15:00. Szczegółowe informacje o Festiwalu znajdą Państwo pod linkiem:

http://www.jdkjaslo.pl/55-aktualnoci/1100-festiwal-nauki-w-jasle.html

Zajęcia merytoryczne Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego rozpoczniemy 27 października. Szczegółowy harmonogram zajęć pojawi się wkrótce na stronie Juniwersytetu.

Podział na grupy


GRUPA I - 5-latki

 

 

1.            Bachara Oliwia

2.            Betlej Emilia

3.            Binkowicz Miłosz

4.            Gałuszka Liwia

5.            Hołda Kamil

6.            Jęczała Fabian

7.            Macek Emilia

8.            Mastej Anna

9.            Matuszewska Iga Wiktoria

10.          Miśkiewicz Wojciech

11.          Młocek Hanna

 

GRUPA II - 5-latki

 

 

1.            Myśliwiec Szymon

2.            Norberciak Nikodem

3.            Nowak Lena

4.            Oliwa Adrianna

5.            Orliński Filip

6.            Piękoś Julia

7.            Rączka Amelia

8.            Sokołowski Jakub

9.            Sokół Dawid

10.          Ślusarczyk Adam

11.          Wiśniowski Kacper

12.          Wojcieszek Artur

 

GRUPA III - 6-latki

 

1.            Bemben Jan

2.            Chrząszcz Tymoteusz

3.            Czeluśniak Albert

4.            Czyżowicz Maja

5.            Dębiak Szymon

6.            Hombesch Igor

7.            Jagiełowicz Leon

8.            Kilarska Magdalena

9.            Konieczny Jan

10.          Kosiba Miłosz

11.          Łaskawska Aurelia

12.          Marczyńska Ava

13.          Matuszewski Maciej Stefan

 

GRUPA IV - 6-latki

 

1.            Przybylik Iwo

2.            Rolek Nadia

3.            Rutana Olga

4.            Rzońca Michał

5.            Seredyński Franciszek

6.            Sikorski Kacper

7.            Skórski Eryk

8.            Szafarz Konrad

9.            Sztaba Szymon

10.          Śmietana Julia

11.          Turek Oliwia

12.          Wietecha Wiktor

13.          Wojtunik Klaudia

 

 

GRUPA V - 7-latki

 

 

1.            Aszyk Aleksander

2.            Bobek Kacper

3.            Budziak Seweryn

4.            Cholewiak Patrycja

5.            Czyżowicz Kamila

6.            Długosz Paweł

7.            Gałuszka Milena

8.            Gotfryk Karol

9.            Igielska Ewa

10.          Kaszowicz Kuba

11.          Koczwara Maksymilian

12.          Konieczny Emilia

13.          Majewska Zofia

14.          Młocek Maria

15.          Pelczarski Patryk

16.          Pluta Maciej

17.          Pszczoła Michał

18.          Ryznar Tobiasz

19.          Szczepek Malwina

20.          Ślusarczyk Michał

21.          Tomczyk Lena

22.          Trelka Aleksandra

23.          Trelka Marcel

 

GRUPA VI - 8-latki

 

1.            Betlej Aleksander

2.            Brej Kornelia

3.            Chmiel Maksymilian

4.            Dobosz Nadia

5.            Dziobek Lena

6.            Głogowska Natasza

7.            Jakubowska Nikola

8.            Janas Maciej

9.            Jęczała Oktawian

10.          Jędryczka Emilia

11.          Kulig Alan

12.          Lejkowska Alicja

13.          Mazan Anna

14.          Miśkiewicz Bartosz

15.          Pięta Bartosz

16.          Ptaszek Marcin

17.          Wanat Maria

18.          Wiatr Nikodem

19.          Wolanin Emilia

20.          Żebracki Mikołaj

 

GRUPA VII - 9-latki

 

1.            Baran Wanesa

2.            Brągiel Jakub

3.            Drążewska Daria

4.            Drążewski Karol

5.            Dublanin Emilia

6.            Dunaj Szymon

7.            Grzywacz Emilia

8.            Majewska Lena

9.            Pieszczoch Szymon

10.          Rzońca Jakub

11.          Sikora Tymoteusz

12.          Szweda Jakub

13.          Wiatr Mikołaj

14.          Wójtowicz Maja

15.          Żegleń Natalia

 

GRUPA VIII - 10-latki

 

1.            Bezak Paweł Mateusz

2.            Brągiel Miłosz

3.            Chmiel Gloria

4.            Grasela Anna

5.            Janiszewski Eryk

6.            Mocek Wiktoria

7.            Norberciak Aleks

8.            Pluta Natalia

9.            Rafa Natalia

10.          Rączka Kacper

11.          Sieńkowska Aleksandra

12.          Świdrak Nina

13.          Trzeciak Julia

Lista dzieci przyjętych do Juniwersytetu 2018/2019

Lista dzieci przyjętych do Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego w roku akademickim 2018/2019

pdf button  Lista dzieci - kliknij, aby pobrać formularz pdf